Ma: 2024. március 28. csütörtök - Gedeon, Johanna napja
Jelenleg a nyolcadik óra van. Kicsengetés: 14:45-kor
Sporteredmények
2013-11-21
Két sportversenyen vettek részt iskolánk diákjai az elmúlt időszakban. Az eredményekről…
V-VI. korcsoportban 2013. november 13-án Pilisvörösváron megyei-körzeti Futsal teremlabdarugó-tornán vett részt az iskolánk gimnáziumi csapata.

A tornát a házigazda pilisvörösvári Friedrich Schiller Gimnázium csapata nyerte a piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium csapata előtt. Csapatunk
harmadik helyezést ért el a versengésben.

A csapat tagjai voltak: Földényi Attila, Földesi Ádám, Károlyi Olivér, Katona Edvin, Miseta Roland, Őz Krisztián, Ravasz Márk, Szilágyi Dániel, Szilágyi Tamás, Timár Richárd.

2013. november 19-én Eötvös Kupa kosárlabdatornán vett rész a IV. korcsoportos iskolai csapatunk.

Izgalmas körülmények között a tornát az 1. Számú Általános Iskola fiú csapata nyerte, akikkel szemben az elődöntőben alulmaradtunk. A harmadik helyezésért játszott mérkőzésen a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola csapatát kiváló játékkal, 14 ponttal győzte le csapatunk.