Ma: 2018. február 21. szerda - Eleonóra napja
Jelenleg nincs tanítás! Becsengetés: 07:15-kor
SNI-RAK pedagógusaink
2014-09-15
  • Bátkiné Raffai Ágnes
    • óvodapedagógus
    • tanító
    • gyógypedagógus - tanulásban akadályozott szak
    • autizmus alapozó tanfolyam
    • osztályfőnök
  • Bessenyeiné Kun Ágnes
    • gyógypedagógus - tiflopedagógia-origoflén pedagógia szak
    • osztályfőnök
  • Brücknerné Retz Katalin (Gyes)
    • gyógypedagógus - szomatopedagógia szak
    • angol nyelvtanár
    • hitoktató
    • autizmus alapozó tanfolyam
  • Dömötörné György Judit
    • gyógypedagógus - szurdopedagógia, oligofrén pedagógia szak
    • népi kismesterségek szakoktató
    • osztályfőnök
  • Eszterhai Márta
    • óvónő
    • gyógypedagógus - tanulásban akadályozott szak
    • népi gyermekjátékok és táncoktató
  • Felker Fanni Szabina
    • gyógypeddagógus - tanulásban és értelmileg akadályozott szak
  • Gelencsér Ramóna
    • gyógypedagógus - tanulásban akadályozott szak
    • osztályfőnök
  • Király Tiborné
    • gyógypedagógus - tanulásban akadályozott szak
    • ruhaipari műszaki szakoktató
    • autizmus alapozó tanfolyam
    • osztályfőnök
  • Kroóné Környei Szilvia
    • francia nyelvtanár
    • élménypedagógus, tréner
  • Megyesiné Takó Irén
    • óvónő
    • gyógypedagógus - oligofrén pedagógia szak
    • szakvizsga: gyógypedagógiai szakértő, gyógypedagógiai gyakorlatvezető, vezetőtanár
    • autizmus alapozó tanfolyam
    • tagintézmény- vezető
  • Nejedli Enikő
    • gyógypedagógus - értelmileg akadályozott és szurdopedagógia szak (utolsó féléves)
  • Pongrácz Boglárka
    • gyógypedagógus - tanulásban akadályozottak szak
  • Szokolainé Nagy Emese
    • gyógypedagógus - oligofrén pedagógiai szak
    • pszichopedagógus
    • autizmus alapozó tanfolyam
    • autizmus II. tanfolyam
    • osztályfőnök
  • Vida Krisztina
    • szociálpedagógus
    • pedagógiatanár
    • inkluzív nevelés tanára
Pedagógiai munkát segítő kollégák:
  • Bárkányi Hajnalka
    • gyógypedagógiai asszisztens
  • Fákó Enikő
    • gyógypedagógiai asszisztens
  • Gerhó Ibolya
    • gyógypedagógiai asszisztens
  • Márton Istvánné
    • gyógypedagógiai asszisztens
  • Pálfi Gyuláné
    • dajka
  • Rozgonyi Ildikó
    • gyógypedagógiai asszisztens
FEBR.
21
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
22
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
22
Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton
FEBR.
22
Beiskolázási szünet - gimnázium
FEBR.
22
16:30: Nyitva van az Aranykapu elsős beiskolázási program 2. alkalom - A mi iskolánk: Zenebona, játékos angol + informatika
FEBR.
23
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
23
Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton
FEBR.
23
Beiskolázási szünet - gimnázium
FEBR.
23
ARANY PÁLYÁZATOK leadási határideje
FEBR.
23
Beiskolázási szünet - általános iskola alsó, felső, SNI-T, RAK - Ajándékkészítés az április első osztályos beiratkozásra
FEBR.
25
Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja
FEBR.
27
Aranyos Percek - kulturális bemutató ovisoknak az Arany Napok rendezvénysorozat keretében
FEBR.
28
14:00: Szárazelemek gyűjtése és leadása , zöld folyosó
JÚN.
15
A tanév utolsó napja
Az oldal készült 2013-ban.