Ma: 2018. február 21. szerda - Eleonóra napja
Jelenleg nincs tanítás! Becsengetés: 07:15-kor
Alsós pedagógusaink
2018-01-31
  • Bokodi Erika
    • tanító
    • orosz szakkollégium
    • osztályfőnök
  • Bánfalvi Éva
    • fejlesztőpedagógus
    • földrajz szakos tanár
    • szociálpedagógus
    • pszichológus
  • Farkasné Balogh T. Andrea
    • tanító
    • ref. hittanoktató
    • osztályfőnök
  • Erdei Annamária
    • általános iskolai tanító testnevelés és sport műveltségi területen
  • Guszmann-né Rutai Krisztina
    • óvónő, tanító
    • osztályfőnök
  • Halász Renáta
    • általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen
  • Hornyákné Erney Orsika
    • tanító
    • angol szakkollégium
  • Horváthné Ács Viktória
    • általános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen
  • Kalácska Tiborné
    • pedagógiai asszisztens
  • Kovács Emőke
    • tanító
    • term.ism. művelts.ter.
  • Kovácsné Rumpler Erzsébet
    • tanító
    • népművelés szakkoll.
    • intézményvezető-helyettes
  • Lengyel Anna Mária
    • tanító
  • Leszák Zoltánné
    • tanító, drámapedagógus
    • rajz szakkollégium
    • osztályfőnök-helyettes
  • Minárovits Gáborné
    • tanító, nevelőtanár
    • népművelés szakkoll.
    • osztályfőnök
  • Mohácsi Tímea
    • ének-zene, népzenetanár
  • Novákné Tamás Gabriella
    • tanító
    • orosz szakkollégium
    • osztályfőnök, munkaköz.vez.
  • Novozánszkiné Babják Bernadett
    • tanító
    • informatika műveltségterület
    • osztályfőnök-helyettes
  • Pintérné Juhász Mária
    • általános iskolai tanító rajz szakkollégiumi képzéssel
    • biológia szakos általános iskolai tanár
  • Sámán Gyöngyvér
    • tanító
    • könyvtár szakkoll.
    • osztályfőnök
  • Szabó-Bisztricsány Beatrix
    • ének-zene tanár
    • jazzének előadóművész
  • Simó Ildikó
    • tanító
    • könyvtár-rajz szakkoll.
    • osztályfőnök, KT elnöke
  • Turi Hajnalka
    • tanító
    • matematika szakkoll.
    • osztályfőnök
  • Zentai Zsuzsanna
    • gyógypedagógus logopédia szakirányon
    • gyógypedagógus, hallássérültek pedagógiája szakirányon

Óraadó:

  • Musa József
    • néptáncpedagógus
  • Szuláné Eckhardt Laura
    • sakk, szabadidős tevékenység
  • Szanyi-Nagy Mónika
    • úszás

FEBR.
21
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
22
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
22
Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton
FEBR.
22
Beiskolázási szünet - gimnázium
FEBR.
22
16:30: Nyitva van az Aranykapu elsős beiskolázási program 2. alkalom - A mi iskolánk: Zenebona, játékos angol + informatika
FEBR.
23
Pangea matematika verseny, iskolai forduló
FEBR.
23
Szóbeli felvételik a gimnáziumi tagozaton
FEBR.
23
Beiskolázási szünet - gimnázium
FEBR.
23
ARANY PÁLYÁZATOK leadási határideje
FEBR.
23
Beiskolázási szünet - általános iskola alsó, felső, SNI-T, RAK - Ajándékkészítés az április első osztályos beiratkozásra
FEBR.
25
Kommunista diktatúra áldozatainak emléknapja
FEBR.
27
Aranyos Percek - kulturális bemutató ovisoknak az Arany Napok rendezvénysorozat keretében
FEBR.
28
14:00: Szárazelemek gyűjtése és leadása , zöld folyosó
JÚN.
15
A tanév utolsó napja
Az oldal készült 2013-ban.